Psáno z fleku

Zašeptej heslo

Zašli si pozdě odpoledne cestou domů na jedno pivo. John řekl: „Prostě to funguje jako PIN ke kartě.“

Steve zavrtěl hlavou, že se mu to nezdá.

John pokrčil rameny: „Mně se to taky nezdálo. Ale funguje to. Měl bys vidět Mary,“ zmínil svou ženu a spiklenecky zamrkal.

Pro dva muže středního věku to bylo příliš krásné, než aby to byla pravda. Že by existovalo cosi jako heslo, které když  muž pronese, tak žena dosáhne vyvrcholení?

John přísahal, že je to pravda. Pracoval jako ochranka v menší výzkumné laboratoři nazvané Human Behaviour Center, o které Steve věděl jen to, že dělá nějaké projekty pro NASA.

„A to jako to heslo řekneš nahlas, jo?“, zeptal se Steve.

„Například. A jestli máš dost silnou osobnost, tak stačí, když si ho pomyslíš.“

„Wow,“ řekl Steve.

Jak John vylíčil, na dotyčnou zákonitost se přišlo v zásadě náhodou při výzkumu sexuálního chování během dlouhých kosmických letů. Konkrétně řekl: „Prostě se řeší, jestli se cestou na Mars bude, anebo nebude píchat!“, což ovšem není podstatné. To důležité následovalo, když dodal: „Nejzajímavější je, že jeden počítačovej magor od nás někde stáhnul databázi všech ženskejch na světě i s těma kódama!“

„No ale kde je sebral?“

„Nevím,“ řekl po pravdě John. „Možná jsou ženský fakt naprogramovaný od nějakýho Boha, ale já tohle neřeším. Hlavní je, že to funguje!“

„Tak to máš asi pravdu,“ přisvědčil Steve.

Oba chvíli jen mlčky seděli, až se Steve odhodlal a řekl: „Hele… a ty myslíš, že by se dalo sehnat to číslo, který by platilo na mou Nancy?“

John jakoby na to čekal, sáhl do kapsy a podal mu několikrát přeložený kousek papíru. „Jsem přece kámoš, ne?“

Steve se cestou domů stavil v obchodě Wine and Spirits pro láhev středně drahého bílého a u benzínky koupil kytku růží. Večer se mu podařilo dirigovat podle představ, a tak s Nancy už kolem desáté skončili v ložnici.

Nebudeme zacházet do podrobností, a tak jen zmiňme, že Steve během pohlavního aktu na šestičíslí 165573 nejdřív několikrát intenzivně myslel, pak ho asi dvakrát tiše zadrmolil a nakonec celkem hlasitě vykřikl. Bylo to tak divné, že Nancy raději vzrušeně vyhekla, z čehož Steve usoudil, že dosáhla orgasmu a že je tedy řada i na něm. Poté se převalil na bok a usnul.

Nevěděl, že se Nancy ještě šla vysprchovat a že si v koupelně sama pro sebe polohlasem říká: „Tohle je vážně divný. Nejdřív dopoledne John a teď i Steve. Proč ti chlapi při sexu najednou vykřikujou telefonní čísla?“

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.

Chci poslat knížku

Políčka označená * jsou povinná.

Knížky vám pošlu poštou na dobírku. K ceně knížek tak připočítejte poštovné a dobírkovné cca 120 Kč. Jestli chcete knížky poslat nebo zaplatit nějak jinak, není problém, napište mi to do vzkazu o políčko výš. Nebo na zfleku@extramedia.cz.

Zavřít