Lovestory ve výtahu

... a dalších 77 povídek z fleku

Lovestory ve výtahu

Povídky „Z fleku“ jsem psal počátkem roku 2013 na blog s názvem Zfleku.cz. Původním plánem bylo psát každý den jednu krátkou povídku. Některé dny jsem vynechal a některé povídky nebyly krátké, ale záměr se víceméně podařilo splnit. Všechny byly publikovány v den, kdy vznikly. Blog měl pro mě překvapivou návštěvnost, zhruba po měsíci projektu se ustálila na zhruba 3 tisících „unikátních čtenářích“ denně. V to jsem nedoufal a mile mě to překvapilo.

Napsal jsem přesně 100 povídek. V této knize jich je z původní stovky otištěno 73, a to přibližně v pořadí, jak vznikaly, byť některé povídky jsem z obsahových důvodů „přeházel“. V tomto výběru je také pět povídek, které jsem psal „na přání“, lépe řečeno na základě námětů zaslaných čtenáři. Které to jsou, případně který den jsem je napsal a publikoval na blogu, je uvedeno v závorce za názvem každé povídky v této pozvánce.

Nechtěl jsem povídky „Z fleku“ původně vydat knižně, do toho mě „uvrtali“ sami čtenáři, kteří se na „papírovou“ podobu blogu ptali. Netušil jsem, zda se jedná jen o jejich zdvořilost, anebo skutečný zájem, a tak jsem si to rozhodl „otestovat“ na webu Hithit.cz. Ten umožňuje tzv. crowdfunding nejrůznějším projektům. Jde o způsob financování, kdy zájemci mohou poslat peníze na daný projekt, a tím si dotyčný produkt či službu předplatit. Když se nevybere dostatečné množství finančních prostředků, tak se jim peníze vrátí.

Opět jsem byl mile překvapen, za stanovených 45 dní přispěli čtenáři více než dvojnásobnou částkou, kterou jsem stanovil jako minimum pro vydání knihy. Patří jim můj ohromný díky a také poděkování v této knize.

Chcete si knížku koupit? Nemyslete si, že na tomhle poetickém webu najdete něco tak nízkého jako eshop. Napište mi na mail zfleku@extramedia.cz.

 

Koupit knížku

Doopravdická papírová knížka za 299 kaček

Knížku ilustroval Miloš Gašparec

Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec Knížku ilustroval Miloš Gašparec
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.

Chci poslat knížku

Políčka označená * jsou povinná.

Knížky vám pošlu poštou na dobírku. K ceně knížek tak připočítejte poštovné a dobírkovné cca 120 Kč. Jestli chcete knížky poslat nebo zaplatit nějak jinak, není problém, napište mi to do vzkazu o políčko výš. Nebo na zfleku@extramedia.cz.

Zavřít